Dźwięk i obraz

Jeszcze do nie dawna telewizor kojarzył nam się z wielkim pudłem, który nie dość, że jest duży i zajmuje dużo miejsca, to do jego jakości obrazu również można mieć sporo zastrzeżeń. Z pomocą nadchodzą ultranowoczesne telewizory, które są bardzo cienkie i pasują do każdego wnętrza. Telewizory najnowszej generacji charakteryzują się także stylowym i nowoczesnym designem.

Projektanci, wiedząc, że dzisiejsze domy i mieszkania są bardzo kolorowe, przygotowali specjalne wersje w różnych barwach. Pasują one do wielu wnętrz, a kolor zależy tylko od preferencji klienta. Jednak to nie design decyduje, że mają one tak duże zainteresowanie. Przede wszystkim ultranowoczesna technologia pozwala na zupełnie nowy rodzaj odbioru obrazu i dźwięku.

Dodatkowo nowoczesna architektura pozwala na cuda związane z jakością dźwięku i obrazu. Istnieje bowiem możliwość na schowanie całego sprzętu audio, tak aby nie był on widoczny dla nikogo. Dopiero przy włączeniu telewizora, pojawiłby się on na ścianie. Sposobem na to są różnego rodzaju dźwignie albo lustro weneckie, które jest stosowane do tego rodzaju architektury. Po za tym cały sprzęt, który odpowiada za dźwięk, również może zostać schowany. Na rynku dostępne jest rozwiązanie, za pomocą którego dźwięk może być ukryty w ścianie, więc wydobywa się on właśnie bezpośrednio z ukrytych w ścianach głosnikach. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza dla minimalistów, którzy nie lubą, jak ich mieszkanie jest zapełnione sprzętem elektronicznym, który się tylko kurzy, a nawet nie wygląda najlepiej. O takim kinie domowym myśli każdy pasjonat kinematografii. Zobacz naszą propozycję aranżacji kina domowego na http://velvethertz.pl/the-big-thing/